Přiznej svou barvu!
My ti ji vyrobíme

Necháme to jenom na tobě – jakkoliv zkombinuj barvy a vylaď design prestižek přesně podle svých představ. Navrhni si elegantní model pro chvíle relaxu, drsnou společnici na metalové koncerty nebo třeba fandovské prestižky v barvách fotbalového klubu. Ať už necháš naši prestižku zezelenat, zčernat, uzrát, či hrát všemi barvami duhy, my ti ji vyrobíme na míru a ostatní jen tiše zblednou závistí...

Cena prestižek, které navždy ponesou tvůj vlastní design, je pro letošní rok 3.490 Kč.

Až dokončíš svůj návrh, pošleme Ti fakturu a je třeba zaplatit zálohu ve výši 3.000 Kč. Jakmile k nám záloha dorazí, obratem nažhavíme výrobní linku a proměna tvého návrhu v reálnou obuv začíná! Jakmile budou Tvé originály vyrobeny, tak Tě budeme informovat a ještě zatepla Ti je pošleme zásilkovou službou PPL na dobírku za doplatek 490,– Kč.

Zajímá tě, čím vším si prestižka ve výrobě projde, než si ji nasadíš na nohu? Podívej se tady!

Na své vysněné prestižky se můžeš těšit cca do čtyř týdnů od obdržení zálohy. A navíc ti k nim přibalíme i malou pozornost na památku – každé prestižky opouští naši firmu s originálním „rodným listem“, který je odlišuje od jakékoli sériově vyráběné obuvi, co běhá po zemi.

Prestižky s exkluzivním designem mají tuhý kořínek, jako jejich klasické dvoubarevné kolegyně. Všechny naše produkty totiž vyrábíme ze stejných kvalitních materiálů, které opravdu něco vydrží!

Vstup do laboratoře Navrhněte si svou vlastní Prestižku

Máš jasnou představu, co ti sluší? Nenecháš si nic diktovat módním průmyslem? Nebojíš se „přiznat barvu“ a hledáš boty, které podtrhnou tvou osobnost?

Tak to jsi na správné adrese!

Copyright © 2009–2024 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net