Prestige Denim
Přišel čas na změnu?

Klasické prestižky už jsou v botníku troje, tak by to chtělo nějaké oživení v sále. Navíc bílá, nebo černá jsou už okoukané, ale jakou jinou barvu zvolit, aby se taky hodila ke všemu? Přesně z tohoto důvodu jsme vybrali zcela nový materiál ve vzhledu klasické, všemi milované džínoviny. A odstín je parádní, prostě ke všem riflím v šatníku. Ani příliš světlý, ani příliš tmavý. A nejedná se jen tak o ledajaký materiál. Přestože vypadá jako pravý denim, není to textil, ale přírodní hovězí kůže upravená italskou koželužnou do vzhledu „džínoviny“. Takže prestižky z něho jsou nejen mnohem odolnější, ale díky poddajnosti, tažnosti a měkkosti mnohem pohodlnější, než z textilu. Navíc má výbornou absorpci vlhkosti v obuvi.

Věděli jste, že teplota se v textilní obuvi zvyšuje až o 25 %, zatímco v kožené pouze o 10 %. I to je důvod, proč jsme se do této novinky zamilovali na první pohled. Prvním zástupcem v naší prestižní rodině je sucháč ve větší šířce H, který si všichni zákazníci jednoduše obují bez nutnosti zavazovat tkaničky. O kvalitu suchých zipů se nemusíte bát, protože používáme německý výrobek určený pro potápěčské neopreny. Takže lepí, lepí a lepí stále. Pro věrné příznivce klasických prestižek jsme připravili variantu na tkaničky. A věřte, nebo ne, střih je úplně identický, jako u modrobílé klasiky. Chybí jen boční pásky, místo kterých je plastická ražba.

A protože jsme se rozhodli, že i naše obaly musí potěšit, jsou tyto denimové prestižky balené do zbrusu nových krabic. Návod uvnitř napoví, k čemu se dá taková krásná riflová krabice dále použít.

Technické informace

> Použité materiály

  • zdravotně nezávadné materiály testovány v ITC Zlín

> Svršek

  • přírodní hovězí vlasová useň upravená do vzhledu DENIMU, doplněná tmavě modrým odolným textilem

> Podšívka

  • kvalitní textilní úplet

> Podešev a mezipodešev

  • dvoukomponentní polyuretanový nástřik tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát
Obuv Prestige DenimObuv Prestige DenimObuv Prestige Denim
PRESTIGE DENIM VELCRO
 modrá
 velikosti: 35–48 H

PRESTIGE DENIM VELCRO
modrá
velikosti: 35–48 H

objednat
PRESTIGE denim
 modrá
 velikosti: 36–49 G

PRESTIGE denim
modrá
velikosti: 36–49 G

objednat
předchozí další
Copyright © 2009–2024 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net