První krůčky
s prestižkou

Každý rodič s chloubou pozoruje první nesmělé krůčky svého dítěte. Uběhne pár let a nesmělost je ta tam a my dospělí jen žasneme, kde berou děti tolik energie na objevování okolního světa. Proto je tu Prestige pro děti - obuv, která se postará o to, aby vaše dítě vkročilo do života nejen pravou, ale především zdravou nohou.

Děti jsou prostě k nezastavení - celé hodiny se dokáží soustředit na velkolepou stavbu hradu z písku, neúnavně trénují s kamarády kopanou a sní o hvězdné kariéře profesionálního fotbalisty. Obuv Prestige pro děti udrží krok se všemi malými sportovci a budoucími architekty a je tak pohodlná, že budete své nezbedné děti těžko přemlouvat, aby zanechaly venkovních hrátek a přišly domů na oběd.

Také má vaše dítě talent na vyhledávání kaluží? Vždy neomylně najde tu nejblátivější část zahrady a od poletování po venku ho neodradí sebehorší počasí? Právě proto jsme pro dětskou obuv zvolili snadno omyvatelné a velmi kvalitní materiály, díky kterým budou tyto boty doprovázet vašeho malého průzkumníka opravdu dlouho.

Technické informace

> Použité materiály

  • zdravotně nezávadné materiály testovány v ITC Zlín

> Svršek

  • přírodní usňový materiál opatřený polyuretanovou fólií pro snadnou údržbu a dlouhou životnost

> Podšívka

  • textil

> Podešev a mezipodešev

  • dvoukomponentní polyuretanový nástřik tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát

Zdravá obuv s žirafkou

Stejně jako musí mít každá budova dobré základy i dětská noha potřebuje v období růstu mimořádně kvalitní obuv. Patříte-li mezi rodiče, kterým záleží na zdraví svých dětí, hledejte kreslenou žirafku! Ta je totiž zárukou toho, že je obuv s tímto symbolem zdravotně nezávadná. Právě obuv Prestige se pyšní tímto certifikátem a bere na sebe zodpovědnost za zdravý vývoj chodidel vašich dětí.

Nezapomeňte vybrat správnou velikost obuvi. Dětská obuv by měla mít 10–15 mm nadměrek ve špici, který zajistí dostatek prostoru pro pohyb prstů a další růst dětské nohy.

Zebra
 bílorůžová
 velikosti: 27–36

Zebra
bílorůžová
velikosti: 27–36

objednat
Zebra
 černá neon
 velikosti: 27–36

Zebra
černá neon
velikosti: 27–36

objednat
předchozí další
Copyright © 2009–2024 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net