Napište nám

13.34 | 4. 2. 2023

Dobrý den, plánujete prosím odběr starých bot a jejich recklaci v další páry??? Myslím, že by ekologické hledisko mělo být pro firmy zásadní. (firma KAVE své tenisky zpětně recykluje). D. Majerová

09.52 | 26. 1. 2023

Dobrý den,

před letošní zimou jsem si pořídil zimní obuv (Huňaté Prestižky Vlnka vysoké hnědá). Bohužel i přes minimální nošení jsou tkaničky na jedné z bot téměř přetrhané. Nikde jsem nenašel možnost koupit originální nové. Mohl bych Vás tedy poprosit o možnost zaslání nových např. na dobírku?

19.39 | 24. 1. 2023

Kotníkové černé ,uživatelsky moc fajn,ale barva strašná. Denim kotník, by neměl chybu...

17.19 | 24. 1. 2023

Dobrý den,
Chtěl bych si pořídit základní model bot Prestige v celobílém provedení, ale na rozhraní pro vlastní barevné schéma bot na Vašich stránkách se uvádí, že spodní část polyuretanové podrážky musí zůstat šedá. Opravdu není možné podrážku vyrobit bílou? Pokud ne, existuje způsob dodatečného barvení již hotové polyuretanové podrážky?
Děkuji.

08.41 | 12. 12. 2022

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o naši obuv PRESTIGE. Nášlapná část naší obuvi je vyráběna z polyuretanové pěny, která podléhá postupné degradaci již od okamžiku svého vzniku. Není tedy důležité, jak dlouho máte obuv doma, ale kdy byla vyrobena. Tento jev se zcela běžně vyskytuje i na dalších umělých materiálech, které postupem času také zteří a rozpadnou se. Bohužel tento jev neumí ovlivnit žádný světový dodavatel PUR pěny. Proto nedoporučujeme obuv kupovat do zásoby, ani v podezřelých výprodejích a při nákupu kontrolovat datum výroby. Rozpad nastává cca po 10 letech od data výroby. U obuvi se nepočítá s tím, že bude doma 10 let ležet, než si ji zákazník obuje. Mrzí nás, že máte s prestižkami problém a věřte, že pokud by byl na světě výrobce, který umí vyrobit PUR pěnu jiných vlastností byli bychom první, kdo by ji nakupoval. Obuv PRESTIGE má plno vynikajících vlastností právě díky použití této PUR pěny, ale postupný rozpad je bohužel s tímto spojen. Je to stejné, jako u jiných materiálů, každý má nějaká PRO a nějaká PROTI. Doufám, že jsem Vám odpověděla srozumitelně, přestože je to asi překvapivé zjištění, že nenošený výrobek podléhá postupně rozpadu. Za celý prestižní tým MOLEDA, a. s.

1. z 58 další

Kontaktní formulář

Odeslat vzkaz

Váš příspěvek bude zobrazen na této stránce. Vaše jméno ani e-mailová adressa nebudou zobrazeny.

Copyright © 2009–2023 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net