Napište nám

10.56 | 18. 10. 2021

Dobrý den. Poradíte? Syn má vysoký nárt, širokou nohu, velikost 48. Zatím Prestižky obul, ale ple poslední rok má nohy velmi oteklé a lékaři si s tím neví rady. Zkoušeli jsme Prestižky velikost 50, kožené i semišové-neobuje je....Je možné vyzkoušet nějak někde uzavřené prestižky velikost 49 nebo 50 v šířce G? Nebo je i jiná možnost? Děkuji za odpověď, jsme z Brna.

15.43 | 11. 10. 2021

Dobrý den.

Přemýšleli jste o prezentaci vašich produktů na webu ve 3D?

Stále více koncových zákazníků nakupuje online a opouští konzervativní způsob nakupování v kamenných obchodech. Prezentace produktu ve 3D poskytuje koncovým zákazníkům výhodu kamenných obchodů, kdy si koncový zákazník může interaktivně produkt detailně prohlédnout. To je spojuje s potenciálním nákupem. Není tedy překvapením, že nám naši zákazníci, kteří již implementovali 3D do svých e-shopů, potvrzují nárůst prodeje o cca 15% a zároveň pokles vráceného zboží.

Další úrovní využití 3D je kustomizace zboží. Moderní výrobní procesy jsou dávno připravené na to poskytnou koncovým zákazníkům možnosti kustomizace, ale chyběl jednoduchý nástroj, jak získat od zákazníka specifikaci. A zde se právě uplatňují 3D konfigurátory.

Dejte prezentaci vašich produktů novou dimenzi!

V čem jsme jiní?
Myslíme si, že by 3D model měl reprezentovat reálný produkt co možná nejlépe. Proto poskytujeme fotorealistické 3D modely a díky vysoké automatizaci za bezkonkurenční ceny.
Zde je několik ukázek našich 3D modelů.
https://www.vrmodelfactory.com/showcase/
Zde příklad konfigurátoru boty
https://www.vrmodelfactory.cz/wp-content/uploads/3d/4228/index.html

Zaujalo Vás toto téma? Rádi si poslechneme vaše nápady

S pozdravem
Radek Vendelberger

01.40 | 28. 9. 2021

Dobrý den, právě jsem zkoušela design vlastních Prestigek, ale bohužel se mi cena ukázala až při objednání. Je ovšem pro mě příliš vysoká. Prosím o storno objednávky. Mockrát děkuji

21.03 | 23. 8. 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné na mé boty Prestige dát novou podrážku, která se mi úplně rozpadla. Vršek je nepoškozený, stáří bot asi 9 let, nebyly moc nošené. Děkuji za odpověď. Sdělte, prosím cenu opravy. Třešňáková Hana, Poděbrady tel. 723530005

14.34 | 19. 7. 2021

Dobrý den, neuvažujete i o červenočerné variantě SPORT? Už několikrát jsem si koupil červenobílou variantu. Nové vypadají super, ale ta těžko udržovatelná bílá barva nad podrážkou mne ničí ;-)

1. z 51 další

Kontaktní formulář

Odeslat vzkaz

Váš příspěvek bude zobrazen na této stránce. Vaše jméno ani e-mailová adressa nebudou zobrazeny.

Copyright © 2009–2021 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net