Napište nám

13.16 | 15. 7. 2017

Dobrý den, je velká škoda, že se již nevyrábí bílé kotníkové prestižky. Jsou ideální na chození i v létě. Černá kotníková-se na léto nehodí-moc se zahřívá od slunce. Stálo by za zamyšlení vyrábět bílou kotníkovou-úplně celou bílou, nebo v kombinaci se šedou (na místo modré). Kupovat celou bílou na zakázku je nesmysl. Budete ji vyrábět a kdy? S pozdravem MV

10.41 | 30. 5. 2017
Lucie Sedláčková | luciesedlackova92@gmail.com

Dobrý den,
oslovuji Vás z poněkud netradičního důvodu - v divadle Buran Teatr zkoušíme představení, jež má premiéru v sobotu 3.6. a kostýmy herců se budou skládat z jednoduchých základů a právě Vašich bot. Chtěla jsem se Vás proto zeptat, zda by jste byli ochotni naše divadlo podpořit sponzorským darem (potřebujeme 5 párů bílých prestižek), za což by jste u nás měli samozřejmě reklamu (na hercích + vystavení banneru ve foyer, facebook apod.).
Spolupráce by nás velice potěšila a inscenaci pomohla.
Těším se na odpověď a přeji krásný den.
S pozdravem
Lucie Sedláčková
Brno

23.38 | 29. 5. 2017
David Koucký | david.koucky@email.cz

Dobrý den, lze Moleda Golf vyrobit z materiálu určených pro Prestige AIR. (semišový usňový materiál) V konfigurátoru lze měnit jen barvy. Nebo neplánujete vyrábět tento model (Sport) v této materiálové kombinaci? Děkuji DK

20.04 | 8. 5. 2017
Simona Chládková | chladkova.simona@gmail.com

Milý Prestige týme,


oslovuji Vás, protože mám veliký zájem o letní stáž ve Vašem designovém oddělení. Sama si vždycky vybírám vybavení od skvělých českých značek jako je Prestige a tak bych se moc ráda stala jejich součástí. A u Vás, mám pocit, že se věci krásně hýbou dopředu. Byla jsem vážně ohromená, Vašemi slipony!

Jako srdcem oddaná sportovkyně a studentka průmyslového desginu se vždy dívám do budouctnosti designu. Celým životem mě doprovádí běh a tři roky jsem měla tu čest být členkou českého reprezentačního teamu v orientačním běhu. Vždycky mě okouzlovaly boty a ohromovaly technologie a materiály spjaté s jejich odbornou výrobou. Často se sebe ptám, co by se ještě dalo vylepšit.

Ale boty nejsou to jediné, co bych chtěla navrhovat, sportovní hodinky, lifestyle obuv a doplňky. To všechno mě fascinuje. Moje silné stránky jsou kolorování, výběr materiálů a odvaha. Jsem vycvičená ve většině disciplín, které designér potřbebuje: skicování, výroba modelů, 3D modelování v Rhinoceros nebo také grafická práce v Adobe Ilustrátorem, Photoshopem a Indesignem.

Z důvodu mého nemalého zájmu o sportovní vybavení a motivovaného, kooperaticího charakteru, bych se velice ráda stala členkou vašeho designového teamu.

V dalším kroku, bych Vám ráda zaslala portfolio a životopis.
Moje webová stránka http://simonachladkova.com by měla být do měsíce dokončena.
Rozhodně se ptejte na cokoliv. Pokud by Vás něco dalšího zajímalo, tak se, prosím, ptejte.


Těším se na možnou budoucí spolupráci, 

Simona Chládková

07.46 | 2. 5. 2017
Jiří Pilný | jiri@pilny.net

Dobrý den,
V galerii originálnich Prestižek jsem viděl na botách i nápisy. Při konfiguraci lze ale pouze vybírat barvu. Bylo by možné netisknou, nebo nasit logo firmy?
Dekuji za odpověd
Jiří Pilný

1. z 50 další

Kontaktní formulář

Odeslat vzkaz
Copyright © 2009 – 2017 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net