Zebra jim
prošlape cestu

Naše dětská novinka pro rok 2015 svůj původ nezapře. Věděli jste, že nové sídlo naší firmy je jen pár kroků od nejkrásnější ZOO v České republice od Lešné? A právě tam se zrodil nápad vytvořit zbrusu novou kolekci určenou jen a jen pro děti, na motivy africké přírody. I proto se celá kolekce jmenuje Afrika, a ZEBRA to je jen první díl. Nové prestižky jsme odlehčili použitím textilního materiálu s kvalitní přírodní usní. Africký černobílý motiv je doplněn neonovými veselými doplňky.

Každý pár obuvi jsme zabalili do krásného papírového kufříku české výroby, ve kterém si děti vytvoří svou vlastní ZOO. A abychom jim zjednodušili obouvání, vlepili jsme do každého páru veselé samolepky, které odlišují pravou a levou botu. Doufáme, že to ocení, stejně jako vy.

Velikosti 27 – 34 vyrábíme v šířce G, která je nejběžnější šířkou chodidla v ČR. U tohoto nového modelu jsme se rozhodli pro zařazení větších velikostí 35 a 36, které jsou vyrobeny v šířce H tak, aby obuv vyhovovala i dětem s větší šířkou chodidla. Zapínání na suchý zip dětem umožní šířku obuvi jednoduše upravit podle potřeby. A víte, že u zeber má kombinace černých a bílých pruhů hned několik funkcí? Slouží nejen k rozeznávání jednotlivců od sebe, ale také rozostřuje obrys těla a tím mate predátory a navíc pomáhá při regulaci teploty těla.

Technické informace

> Použité materiály

  • zdravotně nezávadné materiály testovány v ITC Zlín

> Svršek

  • přírodní usňový materiál opatřený polyuretanovou fólií pro snadnou údržbu a dlouhou životnost kombinovaný s vysoce kvalitním textilem (cordurou)

> Podšívka

  • textil

> Podešev a mezipodešev

  • dvoukomponentní polyuretanový nástřik tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát
Dětská obuv Prestige Zebra
Zebra
 bílorůžová
 velikosti: 27–36

Zebra
bílorůžová
velikosti: 27–36

objednat
Zebra
 bílá neon
 velikosti: 27–36

Zebra
bílá neon
velikosti: 27–36

objednat
Zebra
 černorůžová
 velikosti: 27–36

Zebra
černorůžová
velikosti: 27–36

objednat
Zebra
 černá neon
 velikosti: 27–47

Zebra
černá neon
velikosti: 27–47

objednat
předchozí další
Copyright © 2009–2019 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net