Ideální volba
na green

Prestižky by mohly psát cestopisy - se svými majiteli prošmejdily kdejaké místo a s přehledem zvládají přírodní divočinu i nástrahy asfaltové džungle. A jak jsme nedávno zjistili, zabydlely se i na golfovém greenu, kde přijde jejich tuhý kořínek a komfort vskutku vhod. Rozhodli jsme se, že vyjdeme vstříc všem milovníkům golfu a pustili jsme se do usilovného tuningu. A tak vám nyní můžeme představit model Moleda Sport – tréninkovou obuv pro golfisty.

Zatímco golfový míček překoná stovky metrů za pár vteřin vzdušnou dopravou, golfista si tento luxus musí odpustit a po greenu se často pohybuje po svých. Právě pro tato golfová pochodová cvičení jsou naše boty jako dělané – chůze v nich je neuvěřitelně pohodlná a zároveň získáte potřebnou stabilitu pro pilné trénování odpalů. Těmito botami se zavděčíte i správcům hřišť, jelikož jejich podešev příliš nepocuchá vlásky golfového trávníku.

Již hezká řádka párů Moleda Sport cestovala za velkou louži, kde je netrpělivě vyhlížejí američtí golfisté. V našem modýlku trénuje i profi golfista David Ogron, který se pyšní titulem „nejrychlejší golfista světa“. Světové i Guinessovy rekordy doslova sype z rukávu a každé jeho vystoupení sledují tisíce fanoušků. Ale nebojte, nemusíte být obklopeni šílícím publikem a pálit 133 míčků za 120 vteřin, abyste si užili hru. Golf je především o relaxaci, s našimi moledami na nohách to platí dvojnásob!

A aby si i děti mohly užívat golfový styl, je tady i pro ně nový vydařený model. A že není určený jenom na zelená hřiště je přece jasné. Vždyť se jedná o prestižky!

Technické informace

> Použité materiály

  • zdravotně nezávadné materiály testovány v ITC Zlín

> Svršek

  • přírodní usňový materiál opatřený polyuretanovou fólií pro snadnou údržbu a dlouhou životnost

> Podšívka

  • textil

> Podešev a mezipodešev

  • dvoukomponentní polyuretanový nástřik tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát
Obuv Prestige golf
golf
 bíločerná
 velikosti: 35–48

golf
bíločerná
velikosti: 35–48

objednat
dětská suchý zip
 bíločerná golf
 velikosti: 27–34

dětská suchý zip
bíločerná golf
velikosti: 27–34

objednat
předchozí další
Copyright © 2009–2019 Moleda, a. s.
design: youngprimitive, code: reseni.net